Право повернення товару

 


Умови обміну та повернення
Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів » ви можете на протязі 14 днів з моменту покупки , повернути товари придбані в case.sergand.com, за умови виконання всіх норм передбачених Законом.
 
 
Умови обміну / повернення товару належної якості
 
Стаття 9 . Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» :
Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця , у якого він був придбаний , якщо товар не задовольнив його за формою , габаритами, фасоном , кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі.
 
Обмін товару належної якості провадиться:
 
якщо він не використовувався ;
якщо збережено його товарний вигляд;
споживчі властивості , пломби , ярлики ;
розрахунковий документ , виданий споживачеві разом з проданим товаром.
роз'яснення:
 
Товарний вигляд : Новий товар реалізується за заводськими захисними плівками , це є одним з факторів визначення товарного вигляду. Розкрита зарядка , гарнітура , будь проводки і батарея закриті захищеними плівками. Покупець повинен пам'ятати , що пошкоджувати ці елементи упаковки не рекомендується! Так само мають бути відсутні потертості і подряпини на виробі.
 
Чи не використовувався : Вся електроніка поставляється з програмним забезпеченням за замовчуванням. Перевірити , використовувався пристрій чи ні - може авторизований сервісний центр або менеджер з прийому товару. У разі виявлення сторонніх програм , зміни в налаштуваннях , слідах використання ( файли , фотографії , замітки , відеозапису) - магазин може скористатися правом відмовити клієнту як порушення цього пункту.
 
Пломби, ярлики та розрахункові документи: Так само , цей пункт відноситься до товарного вигляду . Якщо при поверненні ви втратили какой то документ , інформаційні дані , або зірвали пломбу на товарі - ситуація буде аналогічною. Розрахункові документи необхідно надавати оригінал чека та гарантійного талона для повернення коштів .
 
Аксесуари - поверненню підлягають не розпаковано аксесуари. Якщо є сліди розтину аксесуара і спроби вторинної запаковування (особливо це стосується ПЕ упаковки або блістерів ) - товар повернути неможливо. Коли ж можна їх повернути ? Можна відмовитися від покупки , перевіривши його перед продажем .
 
Умови обміну / повернення товару неналежної якості
 
Стаття 8 . Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» :
У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач , в порядку та у строки , встановлені законодавством , має право вимагати:
 
пропорційного зменшення ціни;
безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;
відшкодування витрат на усунення недоліків товару.
Вимоги споживача , передбачені цією статтею , не підлягають задоволенню , якщо продавець , виробник (підприємство , що задовольняє вимоги споживача , встановлені частиною першою цієї статті) доведуть , що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.